GALERİ

BASINDA BİZ

ht

HaberTürk

STK’larda Kadın Birliği Platformu (KABİP) tarafından bu yıl Eğitici Valideler Derneğiyle birlikte “Öze Dönüş Hareketi” kapsamında düzenlenen 4. Kadim Değerler Kısa Film ve Fotoğraf Yarışmasının ödülleri 2 Ekim’de verilecek.

Çubuk Belediyesi

Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Kadın Birliği Platformu ve Eğitici Valideler Derneği iş birliğiyle düzenlenecek Kadim Değerler Kısa Film ve Fotoğraf Yarışmasında “Yalnızlık” ana tema olarak belirlendi. Çubuk Belediyesinin yarışmaya sponsor olması nedeniyle belediye binasında işbirliği protokolü imzalandı.

4kadimdegerleryarısma

Haberler.com

Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Kadın Birliği Platformu (KABİP) Yönetim Kurulu Başkanı Nagihan Çıtak da bu yılki teması “Yalnızlık” olarak belirlenen yarışma için uluslararası katılım da beklediklerini bildirdi.

Yunus Emre Enstitüsü

STK’larda Kadın Birliği Platformu (KABİP), Yunus Emre Enstitüsü ve Mamak Belediyesi iş birliğiyle “3. Kadim Değerler Kısa Film ve Fotoğraf Yarışması” düzenliyor. Bu yılki teması “Göç” olarak belirlenen yarışma için başvurular, 1 Ekim 2019-15 Ocak 2020 tarihleri arasında alınacak.

Beyazgazete.com

Sivil Toplum Kuruluşları (STK) Kadın Birliği Platformu ve Eğitici Valideler Derneği iş birliğiyle düzenlenecek Kadim Değerler Kısa Film ve Fotoğraf Yarışmasında “Yalnızlık” ana tema olarak belirlendi.

 

ÖNCEKİ YARIŞMALARDA DERECEYE GİREN KISA FİLM VE FOTOĞRAFLAR